Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]

Trumpa legendinio JEEP istorija

Pirmieji rudens mėnesiai visuomet būna kažkuo panašūs vieni į kitus. Gatvėmis studentai vis dar pilni entuziazmo ir naujų įspūdžių troškimo skuba į paskaitas, nuo pamokų ir ankstyvų rytų dar nepavargę mokiniai būriuojasi priešais mokyklas ir parkuose, o gamta vis dar žaliuoja gyvybe. Ir orai tikrai dar nėra prasti – regis, turėsime tikrai gražų rudenį.
Visgi, yra žmonių, kuriems jokie orai nėra baisūs. Priešingai – kai kurie jų netgi laukia, kol daugiau palis ar miško keliukus uždengs sniegas. Tai – visureigių entuziastai. Dabar šios mašinos tokios populiarios, kad nieko nebestebina jų gausa ir miestų centruose. Bet ar žinote, nuo ko viskas prasidėjo?
Prieš beveik lygiai porą metų publikavome straipsnį apie Kübelwagen, o šiandien dalinamės nauju mano, Mazgo, straipsniu apie kitą Antrojo Pasaulinio karo herojų – „Willys MB/ Ford GPW: trumpa garsiausio Antrojo Pasaulinio karo visureigio JEEP istorija“. Šis automobilis, geriau žinomas tiesiog Jeep vardu, tapo visureigių kultūros pradžia, kai po karo jie išpopuliarėjo tarp civilių gyventojų. Jeep Wrangler, tiesioginis Antrojo Pasaulinio karo laikų Jeep palikuonis, yra gaminamas iki šiol, nors jau tik išvaizda primena savo prosenelį. Straipsnis gausiai iliustruotas, jame pateikiama Jeep visureigio istorija, techniniai sprendimai bei pokariu išsivysčiusios markės raida. Už nuotraukas dėkojame ir Lietuvos istorinių transporto priemonių išsaugojimo asociacijos „Retromobile“ Istorinės, karinės technikos muziejui.
Tikimės, kad skaitydami sužinosite ką nors naujo ir gerai praleisite laiką. Tiek šį kartą ir iki kitų naujienų!

Paskelbė Mazgas. Antradienis, 2016 m. rugsėjo 20 d. - 19:41:58

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:28
narių:0
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4655, naujausias: vaaldas77
Rekomenduojame
http://www.ginklai.net/

http://www.plienosparnai.lt/news.php

http://wikings.lt/lt/

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.1897sek.0.1063užklausųDB užklausų29. Atminties panaudojimas2,391KB