Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]

Rudeninis knygų skyrelio papildymas

Štai ir prasidėjo tikrasis ruduo. Vis dažniau gatves plauna šaltas lietus, nuo medžių spalvotus lapus plėšia šiurkštus vėjas. Atrodo, viskas taip pažįstama, bet kartu ir pamiršta. Galbūt buvome pamiršę, kad spalio pradžia gali būti tokia nemaloni savo orais, bet lietaus kvapas vis primena, kad vasara baigėsi. Kita vertus, mes žinome, kad nėra blogo oro geroms knygoms skaityti, todėl šiandien skelbiame dar vieną nedidelį knygų skyrelio papildymą.

Pirmoji knyga, nugulusi į platų antraspasaulinis.net knygų aprašymų skyrelį – „Lietuvos kariuomenės technika 1918-1940“. Daug istorija nesidominčių žmonių mano, kad Lietuvos kariuomenė visuomet buvo labai silpna ir neturėjo daug karinės technikos. Iš tikrųjų, buvo ne visai taip ir pirmosios respublikos gyvavimo laiku mūsų šalies kariuomenė naudojo įvairią ir įdomią techniką. Ji aprašyta šioje knygoje, kur taip pat paminimi transporto priemonių ir ginkluotės įsigijimo ypatumai, įvairios problemos, pasiekimai ir nesėkmės.
Antroji knyga – „Manėm, kad greit grįšim. 18 pokalbių apie pasitraukimą į Vakarus 1940-1944“. Tai – gyvi lietuvių pabėgėlių pasakojimai, užrašyti interviu forma. Jie labai įdomūs tiek dėl asmeninių išgyvenimų, tiek dėl matytų karo žiaurumų, tiek dėl naudojamos kalbos bei nenugalimo noro išsaugoti lietuvybę.
Trečioji knyga nėra taip glaudžiai susijusi su Lietuva. Tai – leidyklos „Briedis“ publikuojamos serijos, skirtos Antrojo Pasaulinio karo istorijai, knyga „Karas viską nurašys“. Knygų skyrelyje yra ne viena šios serijos knyga, o ateityje jų bus ir daugiau. Tačiau ši yra išskirtinė savo meniška forma, stipriais romantiniais motyvais bei vaizdingais karo baisumų aprašymais.

Tiems, kurie mėgsta skaityti, rekomenduojame visas šias knygas, ypač turint omenyje, kad orai ragina likti namie su arbatos puodeliu bei knyga rankose.

Tiek šį kartą. Linkime gero laiko bei primename, kad mūsų knygų, žaidimų, filmų aprašymų bei kitus skyrelius galite pildyti ir Jūs. Iki kitų naujienų!

Paskelbė Mazgas. Penktadienis, 2016 m. spalio 07 d. - 12:48:03

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:29
narių:0
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4655, naujausias: vaaldas77
Rekomenduojame
http://www.ginklai.net/

http://www.plienosparnai.lt/news.php

http://rytufrontas.net

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.1902sek.0.1074užklausųDB užklausų29. Atminties panaudojimas2,393KB