Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]

Neatrastos lankytinos vietos šalia mūsų

Sveiki, antraspasaulinis.net lankytojai. Ar pastebėjote, kad daug žmonių svajoja keliauti dažniau? Visgi, neretai keliauti nesiryžtame dėl laiko ar pinigų stokos, manydami, kad įdomiausi reginiai, miestai ir muziejai yra labai toli. Metas apsižvalgyti aplinkui, nes visai čia pat gali būti vietų, kurių dar neaplankėme, nors jos puikiai atitinka mūsų pomėgius.

Šią giedrą rudens dieną dalinamės mūsų draugo Dariaus Maselskio nuotraukomis iš Šventės karinės technikos muziejaus Latvijoje. Tai puikus įrodymas, kad ir kaimyninėse šalyse, visai netoli Lietuvos sienos, yra muziejų, kuriuos tiesiog būtina apžiūrėti. Šventės karinės technikos muziejaus eksponatai - puikios būklės ir yra gerai prižiūrimi. Tiems, kurie svajojo kada nors pasivažinėti Antrojo Pasaulinio karo laikų tanku turime gerų žinių - būtent šiame muziejuje galima pasivažinėti legendiniu T-34/85.

Net ir atšalus orams noras keliauti nedingsta, todėl visus raginame apsižvalgyti ir atrasti Lietuvoje ar netolimame užsienyje esančias įdomias vietas, kurių dar neaplankėte. Galbūt Jums padės svetainės Lankytinų vietų skyrelis, kurį šį rudenį pildysime dar ne kartą. Prie to galite prisidėti ir Jūs, dalindamiesi savo kelionių įspūdžiais bei nuotraukomis.
Tiek šį kartą ir iki kitų naujienų!

Paskelbė Mazgas. Antradienis, 2016 m. spalio 18 d. - 13:04:29

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:26
narių:0
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4655, naujausias: vaaldas77
Rekomenduojame
http://www.istorikas.lt/

http://rytufrontas.net

http://wikings.lt/lt/

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.2005sek.0.1092užklausųDB užklausų29. Atminties panaudojimas2,390KB