Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]

Naujus metus pasitikime su entuziazmu ir žingeidumu!

Dar vieni metai praskriejo pro šalį. Paskutiniam kalendoriaus lapeliui jau vos vos besilaikant ant sienos mėgstame prisiminti nuveiktus darbus ir kurti planus kitiems metams. Tai pats laikas atsikvėpti, susitikti su draugais ir pasiruošti kibti į atlapus naujiems iššūkiams. Šiandien išgirsite tūkstančius palinkėjimų, bet tikimės, kad įsiminsite ir mūsų.

Linkime kad Jūsų 2017-ieji būtų pilni entuziazmo ir žingeidumo. Kad patys sau dovanotumėte įdomų laiką, naujus darbus ir užimtumą. Kad aplinkiniai Jus laikytų ambicingais ir įdomiais. Ir, žinoma, keliauti, skaityti ir pažinti. Gerų Jums Jūsų 2017-ųjų metų!

Žinoma, naujienos visada geresnės, jei jomis papildomas turinys. Šiandien vėl dalinamės svetainės draugo Dariaus Maselskio nuotraukomis. Tai - nauja galerija mūsų Lankytinų vietų skyreliui, skirta Kuržemės tvirtovės muziejui Zantėje. Tai - didelis ir įdomus muziejus Latvijoje, kuriame daug Antrojo Pasaulinio karo eksponatų. Jei jau planuojate keliones kitiems metams, reikėtų apsvarstyti ir šią kryptį.

Tuo pačiu primename, kad ir Jūs galite prisidėti prie svetainės turinio. Perskaitę įdomią knygą, pažiūrėję karinį filmą ar pabuvę išskirtinėje lankytinoje vietoje savo nuotraukas ir mintis galite atsiųsti mums - svetainės lankytojai bus labai dėkingi už tokį indėlį.

Tiek šį kartą. Gražių fejerverkų ir įdomaus laiko antraspasaulinis.net svetainėje kitais metais.

Paskelbė Mazgas. Šeštadienis, 2016 m. gruodžio 31 d. - 14:03:04

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:29
narių:0
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4655, naujausias: vaaldas77
Rekomenduojame
http://www.istorikas.lt/

http://www.plienosparnai.lt/news.php

http://wikings.lt/lt/

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.1915sek.0.1095užklausųDB užklausų29. Atminties panaudojimas2,391KB