Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]

DUK arba FAQ
Dažniausiai svetainės dalyvių užduodami klausimai administracijai
on Ketvirtadienis, 2005 m. birželio 09 d.
komentarai: 40
paspaudimai: 33303

Klausimas: Ar aš galiu rasti (skelbti) jūsų puslapyje nuorodas iš kur būtų galima parsisiųsti nelegalius filmus, žaidimus, muziką ir t.t.?

Atsakymas: Ne. antraspasaulinis.net administracija yra griežtai prieš piratavimą ir netoleruoja jo skatinimo. Žr.: Svetainės taisyklių 5.1.1 punktą.

[nuoroda]


Klausimas: Ar aš galiu rašyti straipsnius svetainei?

Atsakymas: Siūlyti savo straipsnius publikavimui [nuoroda] svetainėje gali kiekvienas žmogus. Norint tai padaryti, reikia naudotis skiltimi Pasiūlyti straipsnį, tenai surašyti savo tekstą lietuvių kalba ir siųsti administratoriams (paskelbti straipsnį). Administratoriams peržiūrėjus ir nusprendus kad jis vertingas (informatyvus ir ne per trumpas), straipsnis bus publikuojamas svetainėje, nenusavinant autorinių teisių. Autoriumi skelbiamas žmogus, atsiuntęs straipsnį.


Klausimas: Ar į svetainę įdėsite bet kokį mano atsiųstą straipsnį?

Atsakymas: Ne, bet kokio straipsnio mes nedėsime. Straipsnis turi būti bent jau kelių pastraipų, su nuotraukomis, nuosekliu, faktais paremtu, pasakojimu. Turi būti nuoroda į šaltinius. Dviejų pastraipų dydžio "iš lempos" rašytų "straipsnių" mes svetainėje netalpiname.


Klausimas: Ką dar reiktų žinoti man, norinčiam rašyti straipsnį?

Atsakymas: Negalima kopijuoti straipsnių žodis žodin iš kitų lietuviškų svetainų. Smulkus pakoregavimas taip pat netinka. Norint verst žodis žodin užsienio literatūros ar interneto šaltinius, būtina susisiekti su autoriais ir gauti jų leidimą. Jei susisiekti neįmanoma, būtina straipsnio autoriumi nurodyti tikrąjį autorių, o save įvardinti kaip vertėją.


Klausimas: Kaip į forumą/straipsnius/komentarus įkelti nuotrauką iš savo kompiuterio?

Atsakymas: Reikia pasinaudoti svetainės "uploaderiu", spaudžiant meniu skiltį Įkelti nuotrauką. Taip jūs nuotrauką iš savo kompiuterio perkelsite į internetą. Atsidarius naujam langui, spaudžiate "choose" ir pasirenkate nuotrauką iš savo kompiuterio. Jos pavadinimas neturėtų būti paprastas (pvz 1.jpg ar tankas.jpg), nes tokiais pavadinimais fotografijų greičiausiai jau yra ten, ir dėl vienodų vardų jūsų nuotrauka nebus įkelta. Jei keliate nuotraukas, jas pavadinkite, tarkime, 451551551.jpg, kad niekas daugiau taip nebepavadintų ir nepasitaikytu dviejų fotografijų vienodais pavadinimais. Nusiuntę failą į serverį, jūs sužinosite savo įkeltos nuotraukos adresą, kuris bus [nuoroda] (Atkreipkite dėmesį, kad prie "uploader" gali būti įvairūs papildomi skaičiai, pvz., "uploader6") Nuėję ten, kur norite kad matytusi fotografija, kurią įkėlėte (tarkime, forume), rašote:


Klausimas: Kaip man "priklijuoti" nuotrauką prie savo vardo (avatarai)?

Atsakymas: Visų pirma jums reikia pasidaryti nedidelę kelių kilobaitų ir 80 kart 80 pikselių dydžio nuotrauką, kurią norite matyti prie savo vardo svetainės komentaruose. Avatarą išsirinkite tik gerai perskaitę svetainės taisykles, nes netinkamai pasirinktas avataras jums gali kainuoti priėjimą prie svetainės. Jeigu turite paveikslėlį savo kompiuteryje, įkelkite jį į "uploaderį" (paaiškinimas kaip naudotis juo - aukščiau) ir sužinokite avataro URL. Tai padarę susiraskite svetainės viršuje Nustatymai ir eikite ten. Apačioje susiraskite formą "naudoti avatarą iš kitur" ir ten įveskite savo nuotraukos URL. Pvz [nuoroda] Spaudžiate "išsaugoti nustatymus". Dabar prie jūsų vardo matysis unikalus avataras. Jei negalite pasidaryti savo avataro, galite naudoti kurį nors vieną iš svetainėje įkeltų laisvai prieinamų avatarų. Tereikia savo nustatymuose spausti "pasirinkti avatarą" ir išsirinkti patinkantį. BET jūsų pasirinktą avatarą taip pat galės naudoti ir bet kuris kitas svetainės narys, todėl norėdami turėti unikalų avatarą, pasidarykite jį patys.


Klausimas: Kokio amžiaus žmonės lankosi šioje svetainėje? Ar aš ne per jaunas/senas čia lankytis?

Atsakymas: Šioje svetainėje lankosi įvairaus amžiaus žmonės. Ir jie neklasifikuojami pagal amžių. Svetainės tikslas - vienyti visus Antrojo pasaulinio karo istorijos mėgėjus, nežiūrint į jų amžių ar padėtį.


Klausimas: Prisiregistravau šioje svetainėje, tačiau dabar nebegaliu prie jos prisijungti, nors esu tikras, kad teisingai įvedžiau savo vardą ir slaptažodį. Kas atsitiko?

Atsakymas: Jeigu vardą ir slaptažodį įvedėte teisingai, tuomet tikėtina, kad esate nubaustas už kokius nors svetainėje ar jos forume įvykdytus nusižengimus ar taisyklių pažeidimus. Atsidarykite forumo skiltį "Svetainės naujienos" ir joje susiraskite temą "Banai". Šioje temoje administratoriai praneša, kas už ką yra nubaustas ir iki kokios datos prasikaltusiam asmeniui bus draudžiama prisijungti prie svetainės. Jeigu jūsų vardas šioje temoje nepaminėtas, pamėginkite apie problemą pranešti svetainės administratoriams elektroniniu paštu.


Klausimas: Administratoriai man liepė pasikeisti savo prisijungimo vardą arba/ir avatarą. Kokiais kriterijais remiantis sprendžiama, ar prisijungimo vardas arba avataras yra netinkamas ir turi būti pakeistas?

Atsakymas: Administratoriai, vertindami, ar nario prisijungimo prie svetainės vardas arba avataras yra tinkamas, remiasi Svetainės taisyklių 3.2 punktu, skelbiančiu, kad " Prisijungimo prie svetainės vardas, kurį susikuria narys, negali būti tiesiogiai susijęs arba asocijuotis su bet kokia politine ideologija, bet kokios dabartinės ar bet kada anksčiau egzistavusios valstybės oficialia ar neoficialia simbolika, karo nusikaltėliais, nusikalstamomis struktūromis ar organizacijomis, necenzūriniais žodžiais, įžeidimais, dabartiniais laikais realiai egzistuojančių kitų žmonių asmenvardžiais ar pan. Jei administracija nusprendžia, kad nario vardas yra netinkamas, narys įpareigojamas jį pasikeisti. Tos pačios normos taikomos ir avatarams, parašams ar kitiems asmenį identifikuojantiems elementams. Avataruose, kuriuose vaizduojami istoriniai objektai ar asmenys, gali būti toleruojama ideologinė ar valstybinė simbolika, jeigu ji yra neatskiriama vaizduojamojo objekto dalis, yra pagrįsta istoriškai, o jos demonstravimas nėra savitikslis arba/ir akcentuotas."


Klausimas: Administratoriai man pranešė, kad mano prisijungimo prie svetainės vardas neatitinka Svetainės taisyklių nuostatų, bei liepė jį per nustatytą laiką pasikeisti. Kaip tai padaryti?

Atsakymas: Jei esate įpareigotas pasikeisti savo prisijungimo vardą arba užsimanėte jį pasikeisti niekieno neliepiamas, spauskite ant šios nuorodos http://www.antraspasaulinis.net/e107_plugins/username/username.php. Atsidariusio lango atitinkamuose laukeliuose įveskite senąjį vardą, naująjį vardą ir senąjį slaptažodį. Patvirtinkite savo pasirinkimą ir nuo to laiko prie svetainės junkitės naujuoju vardu.


Klausimas: Forumo skyrelyje apie digeriavimą man kažkodėl neleidžiama skelbti informacijos apie turimus ginklus ir šaudmenis. Kodėl?

Atsakymas: antraspasaulinis.net neskatina nelegalios veiklos, o digeriavimas ir su tuo susiję teisiniai aspektai yra kiekvieno tuo užsiimančio reikalas. Tas, kuris ieško Antrojo pasaulinio karo reliktų, pats asmeniškai atsako už tokią savo veiklą. Tol, kol ši veikla nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų, ji leidžiama. Tačiau kovinių ginklų ir/arba šaudmenų turėjimas yra baudžiamas Lietuvos Respublikos įstatymais, todėl tokio pobūdžio skelbimai svetainėje neleidžiami.

Komentarai
edma Bir 09 : 22:50
Komentarai: 97

Prisiregistruota: Lie 26 : 01:27
Nu kam kokių klausimėlių iškilo ?

Vieta: m?

Euronymous Bir 09 : 23:10
Komentarai: 31

Prisiregistruota: Spa 29 : 01:05
O kam dukart tas pats klausimas..?


edma Bir 09 : 23:22
Komentarai: 97

Prisiregistruota: Lie 26 : 01:27
kur ?

Vieta: m?

Euronymous Bir 10 : 08:01
Komentarai: 31

Prisiregistruota: Spa 29 : 01:05
Dabar jau nebera...


Jexter Bir 10 : 08:42
Komentarai: 643

Prisiregistruota: Rgp 18 : 18:59
Kliedesys už nosies euro vedžioja

Vieta: Vilnius, Anykščiai
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht

Awards:
Eisernes Kreutz 1. Klasse
Eisernes Kreutz 2. Klasse
Deutsches Kreutz 2. Klasse
Nahkampfspangen Bronze

Gaga Bir 10 : 11:18
Komentarai: 428

Štai dar pora aktualių klausimėlių ir atsakymų į juos.


Vieta: Vilnius
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultra

jagdtiger Bir 10 : 12:23
Komentarai: 72

Prisiregistruota: Kov 03 : 11:28
Negaliu keisti šito DUK, trad rašau komentaruose:
papildyti punktą dėl vardų:
"administratoriai pasakė, kad mano vardas ir/arba avataras yra nevartotinas. Kodėl?"
AStsakyme pacituoti adminų nutarimą, kokie vardai ir avatarai nenaudotini.

Įvesti kitą punktą:
"Matau, kad pas yra skyrelis apie digeriavimą, bet kažkodėl man neleidžia skelbti apie turimus ginklus ir šaudmenis.Kodėl?".

Atsakymas: [nuoroda] neskatia nelegalios veiklos, o digeriavimas ir su tuo susiję teisiniai aspektai yra kiekvieno tuo užsiimančio reikalas. Tas,kuris ieško II karo reliktų, pats asmeniškai atsako už tokią veiklą. Tol, kol ši veikla nepažeidžia LR įstatymų, ji bus leidžiama.
Kovinių ginklų ir/arba šaudmenų turėjimas yra baudžiamas Lietuvos respublikos įstatymais, todėl tokio pobūdžio skelbimai neleidžiami

Nedraugiškas ir tiek.
P.S. Jei turit II karo kovų žemėlapius - rašykite...

Georgij Žukov Bir 10 : 20:37
Komentarai: 23

Prisiregistruota: Bal 08 : 14:51
Atleiskit bet galit kas nors paaiskint man kaip reike isikelti avatara is kokio kito puslapio? Visaip bandziau bet niekaip neatsiranda man tas avataras.


Gaga Bir 11 : 01:18
Komentarai: 428

Georgij Žukov, avataras iš kito puslapio nebus rodomas. Iš pradžių jį, kaip parašyta DUK, įsikelk į svetainės uploaderį.


Vieta: Vilnius
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultra

Gaga Bir 11 : 02:14
Komentarai: 428

jagdtiger, padaryta.


Vieta: Vilnius
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultra

Georgij Žukov Bir 11 : 17:08
Komentarai: 23

Prisiregistruota: Bal 08 : 14:51
Aciu Gaga kaip man iskart nedaejo...


dyttrich Bir 14 : 22:50
Komentarai: 71

Prisiregistruota: Geg 07 : 22:42
Ar galima pasiulyti video faila. Turiu idomiu kompe.

Vieta: Alytus

Jexter Bir 15 : 12:47
Komentarai: 643

Prisiregistruota: Rgp 18 : 18:59
Deja iš kompiuterio įkelti negalima... siūsk man email'u aš peržiūrėsiu ir sugalvosiu kaip įdėti ;]

Vieta: Vilnius, Anykščiai
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht

Awards:
Eisernes Kreutz 1. Klasse
Eisernes Kreutz 2. Klasse
Deutsches Kreutz 2. Klasse
Nahkampfspangen Bronze

Vytis Rgs 26 : 20:13
Komentarai: 1

Prisiregistruota: Rgs 18 : 11:13
Sveiki,norejau paklaust kur galima pasiulyt straipsnio tema rasantiems.Labai domintu straipsniukas apie cheminius ginklus naudotus per antra pasaulini ir koks buvo ju poveikis.


Gaga Rgs 26 : 21:45
Komentarai: 428

Vyti, mes neturime etatinių rašytojų, taip sakykime. Kiekvienas yra laisvas imtis bet kokios temos ir ją išgvildenti savo darbe bei tą darbą vėliau pasiūlyti svetainei. Tad kaip ir nėra kam siūlyti vieną ar kitą temą. Nebent abstrakčiai - gal kas ims ir susidomės. Tačiau ar toks straipsnis pasiūlyta tema kada nors atsiras, niekas tau negalės pažadėti.


Vieta: Vilnius
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultra

tedisKGB Spa 03 : 11:09
Svečias

toks reikalas man neatidaro [nuoroda]. . Ka daryt? reikalauja nika pasikeist. Galim dar kaip nors kitaip ji pasikeist?

Gaga Spa 03 : 11:16
Komentarai: 428

Klaida nuorodoje ištaisyta.


Vieta: Vilnius
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultra

zaibas Vas 11 : 18:54
Komentarai: 4

Prisiregistruota: Geg 05 : 19:34
Turiu keletą klipukų, gal galiu pasiūlyti? Kaip įkelti ???

Vieta: Panevėžys

Jexter Kov 05 : 18:24
Komentarai: 643

Prisiregistruota: Rgp 18 : 18:59
siūsk man emailu. ką nors sugalvosuu

Vieta: Vilnius, Anykščiai
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht

Awards:
Eisernes Kreutz 1. Klasse
Eisernes Kreutz 2. Klasse
Deutsches Kreutz 2. Klasse
Nahkampfspangen Bronze

Rusas Kov 16 : 15:04
Komentarai: 96

Prisiregistruota: Vas 13 : 15:11
Tikiuosi jų niekas nesulaužys.Tas liečia ir administratorius.


Gaga Kov 16 : 15:20
Komentarai: 428

Ko nesulaužys? Apie ką tu čia kalbi?


Vieta: Vilnius
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultra

Rusas Kov 29 : 16:18
Komentarai: 96

Prisiregistruota: Vas 13 : 15:11
Kalbu apie taisykles.


Arius Kov 29 : 19:07
Komentarai: 145

Kur tu čia tas taisykles matai?


Vieta: Lietuva
www.karyba.lt
www.rytufrontas.net
www.plienosparnai.lt



J.J.Simpson Rgs 09 : 00:45
Komentarai: 85

Prisiregistruota: Geg 04 : 21:53
Em, siūlyčiau įdėti itin reikalingą klausimą:

Parašiau nesąmonę forume, ką man daryti?

Dešniajame viršutiniame norimos redaguoti žinutės kampe spaudžiate mygtuką EDIT. Atsidarius žinutės redaktoriaus langui atliekate reikalingus pakeitimus ir spaudžiate mygtuką "IŠSAUGOTI"

Labai rekomeduoju šį klausimą prevenciniais tikslais įdėti patį pirmą. Nes jau nervina, kai žmogus skelia nesąmonę, o tada kitoje žinutėje parašo "sorry nepykit"

Vieta: Vilnius
Aš pasiėmiau iš alkoholio daugiau gero, negu jis pasiėmė iš manęs.- V. Čerčilis


Gaga Rgs 10 : 23:24
Komentarai: 428

Būtinai įtrauksime. Ačiū, J.J.Simpson, už pasiūlymą.


Vieta: Vilnius
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultra

picuolis Spa 09 : 12:54
Komentarai: 2

Prisiregistruota: Spa 09 : 12:29
Gal pakomentuokit kaip parsisiusti filmus


Jexter Spa 09 : 14:25
Komentarai: 643

Prisiregistruota: Rgp 18 : 18:59
Na pas mus jie tikrai nelaikomi. Piratavimu svetainė neužsiima ir info apie tai neduoda.

Vieta: Vilnius, Anykščiai
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht

Awards:
Eisernes Kreutz 1. Klasse
Eisernes Kreutz 2. Klasse
Deutsches Kreutz 2. Klasse
Nahkampfspangen Bronze

picuolis Spa 10 : 09:21
Komentarai: 2

Prisiregistruota: Spa 09 : 12:29
Ačiū už informaciją, supratau.


Jexter Kov 03 : 00:45
Komentarai: 643

Prisiregistruota: Rgp 18 : 18:59
Prašau smarkiai atkreipti dėmesį į patį pirmą DUK klausimą.

Vieta: Vilnius, Anykščiai
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht

Awards:
Eisernes Kreutz 1. Klasse
Eisernes Kreutz 2. Klasse
Deutsches Kreutz 2. Klasse
Nahkampfspangen Bronze

Ycka Rgp 14 : 18:15
Komentarai: 38

Prisiregistruota: Bal 10 : 23:08
Kaip suzinot kuriame uploader'yje yra mano avataras?

P.S. ivedant nuotraukos adresa ir avatara yra skirtumas del "www", nes prie avataro neparasyta pries zodi antraspasaulinis "www" ar cia klaida?
[ taisyta Rgp 14 : 18:20 ]

Vieta: Kaunas

joškė Rgp 20 : 11:26
Komentarai: 43

Dėl www. priešdėlio - jį galima rašyti, galima ir nerašyti, tai nesvarbu.
Dėl uploaderio numerio - paspaudus "Įkelti nuotrauką", atsidaro naujas langas. Jo adresas dabar yra [nuoroda], taigi ir nuotraukos bus randamos uploader7. Šiaip uploaderiai keičiasi nedažnai, taigi jei neradote savo nuotraukos reikiamame uploaderyje, tiesiog pakeiskite skaičių ir paieškokite uploader8 ar 9.


Vieta: Vilnius

Svajus Rgs 24 : 11:37
Komentarai: 1

Prisiregistruota: Rgs 24 : 10:41
Blin, kaip pasiziuret koki filma,ir ar aplamai tai yra imanoma kaip ir ji atsisiusti?Schaika,PADEKIT!!!!! EKSAS

Vieta: Vilnius

Jexter Rgs 24 : 12:04
Komentarai: 643

Prisiregistruota: Rgp 18 : 18:59
Mars į parduotuvę ar elektroninę parduotuvę ir nusipirk. Malonumas garantuotas ir sąžinės graužaties nebus, kad vogi (naudojiesi piratinėmis versijomis)

Vieta: Vilnius, Anykščiai
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht

Awards:
Eisernes Kreutz 1. Klasse
Eisernes Kreutz 2. Klasse
Deutsches Kreutz 2. Klasse
Nahkampfspangen Bronze

giedrelis Sau 02 : 17:34
Komentarai: 6

Prisiregistruota: Sau 02 : 13:20
Ar galima koki straipsni parasyti apie 1 pasaulini kara? Turiu keleta nuotrauku apie ji. Noreciau kad ir kiti jas pamatytu.

Vieta: Vln

Jexter Sau 02 : 18:06
Komentarai: 643

Prisiregistruota: Rgp 18 : 18:59
Ji tai būtų platus, bendras apžvalginis straispnis tada tiktų. Atskiro karo fragmento nagrinėjimas netiktų.

[ taisyta Sau 02 : 18:20 ]

Vieta: Vilnius, Anykščiai
Oberleutnant Jexter
Kommandant Panzer Lehr Division
Panzergruppe Dietrich
Deutsche Wermacht

Awards:
Eisernes Kreutz 1. Klasse
Eisernes Kreutz 2. Klasse
Deutsches Kreutz 2. Klasse
Nahkampfspangen Bronze

quattro51 Sau 02 : 18:10
Komentarai: 173

Prisiregistruota: Sau 31 : 18:02
Jau yra tema sukurta I pasaulinio karo nuotraukoms, tai jei turi gali įdėti:
[nuoroda]

Vieta: Vilnius
"Old soldiers never die, they just fade away." - Douglas MacArthur


Motoweteran Rgp 05 : 16:38
Komentarai: 10

Prisiregistruota: Rgs 10 : 19:09
vis vien nesupatau kaip as galiu atsisiusti filma, prasau padekite man

Vieta: Vilnius
Motoweteran

Mazgas Rgp 05 : 16:41
Komentarai: 225

www.antraspasaulinis.net administracija yra griežtai prieš piratavimą ir netoleruoja jo skatinimo


Daugiau nei aišku. Filmus siųstis iš interneto yra nelegalu, piratavimas, o šioje svetainėje tokių dalykų būti negali. Nieko iš čia neatsisiųsi, nebent knygelę iš siuntinių skyrelio.


Vieta: Didkiemis/ Kaunas
frazė- gyvenimas yra gražus- nepaguodžia kario su nutrauktomis galūnėmis

Rokis2233 Bal 05 : 09:27
Komentarai: 1

Prisiregistruota: Bal 05 : 07:46
Kaip ideti foto? Noriu savo WWII laiku porcelianinę lėkštę apžiūrai įdėti, bet nežinau nes nėra broswe foto ar pan.

Vieta: Panevžys

kaaatinaz Bal 05 : 11:57
Komentarai: 22

Prisiregistruota: Geg 27 : 11:13
Prieš klausiant paskaityti DUK. Kaip tik čia, tik kiek aukščiau

Vieta: VI f.
Juokiasi puodas, kad katinas juodas.
[nuoroda]
[nuoroda]



Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?



Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:29
narių:0
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4655, naujausias: vaaldas77
Rekomenduojame
http://www.istorikas.lt/

http://www.plienosparnai.lt/news.php

http://wikings.lt/lt/

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.3825sek.0.1241užklausųDB užklausų43. Atminties panaudojimas3,541KB