Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]Sveiki užsukę į Antrojo pasaulinio karo istorijos entuziastų svetainę

Svetainės taisykles skaitykite čia. Registruodamiesi svetainėje ir rinkdamiesi nario vardą, ypatingai atkreipkite dėmesį į svetainės taisyklių 3.2 punktą - tai padės išvengti nesusipratimų ir nemalonių emocijų ateityje.

Pavasaris

Pavasaris jau pervirto per vidurį ir šiemet mūsų nedžiugina geru oru, bet ilgos dienos jau primena, kad žiemos miegas baigėsi ir galima pradėti tikrąjį kelionių sezoną. Linkime visiems gerų kelionių ir norime pasidalinti keliomis nuotraukomis iš naujos lankytinos vietos - VII Forto muziejaus Kaune

Paskelbė Oldbeawer. Pirmadienis, 2016 m. balandžio 25 d. - 20:48:27
Su Šventėmis!

Su Šventėmis, mieli antraspasaulinis.net nariai ir lankytojai. Laikas nenumaldomai bėga, su juo vis labiau skubame ir mes. Kasdien apkrauname save darbais, susitikimais, rūpesčiais... Ir taip retai skiriame laiko tik sau ir savo pomėgiams. Linkime jog šios Kalėdos leistų Jums trumpam sustoti, pasimėgauti retomis akimirkomis su šeima ir artimaisiais. Kad galėtumėte prisiminti primirštus pomėgius, planuoti ateitį, pailsėti.Tikimės jog Naujieji metai bus kupini įspūdžių, energijos ir naujų ambicijų. Privalome palinkėti ir dažniau užsukti į svetainę, geresnių diskusijų ir įdomių skaitinių joje

Antraspasaulinis.net administracija linki Jums linksmų Kalėdų ir įsimintinų Naujųjų metų!
Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2015 m. gruodžio 24 d. - 23:49:32
Rugsėjo I-oji

Moksleiviai, studentai ir visi žinių trokštantieji, svetainė jus sveikina mokslo metų pradžios proga ir linki visad eiti savęs tobulinimo keliu. Taip pat tebūna paminėta praėjusi okupacinės rusų kariuomenės išvedimo iš Lietuvos 22-erių metų sukaktis. Pasinaudodamas proga, siūlau jums užmesti akį į mano darytas nuotraukas iš apsilankymo Yad La-Shiryon tankų muziejuje Izraelyje. Geros kloties visiems!

Paskelbė Jurgis. Antradienis, 2015 m. rugsėjo 01 d. - 15:43:55
Paskutinės žiemos naujienos

Nors šįsyk žiema mūsų negąsdino dideliais šalčiais ar neperbrendamomis sniego pusnimis, galime pastebėti, kad ji galutinai traukiasi iš mūsų kiemų ir gyvenimų. Jau labai greitai ateis pavasaris ir vis šiltėjantys orai kvies daugiau laiko praleisti lauke. Galbūt kas nors jau svajoja ir apie atostogas ir keliones.
Šiandien Jums siūlome pasižvalgyti po vieną iš tų lankytinų vietų, kurios Antrojo Pasaulinio karo istorijos mėgėjus traukia kaip magnetas. Tai - Tankų muziejus Bovingtone, Didžiojoje Britanijoje. Puikus Lankytinų vietų skyrelio papildymas gausia nuotraukų galerija, už kurią esame labai dėkingi svetainės nariui bumbui. Kviečiame užeiti ir pasižvalgyti po tikrai gausią nuotraukų galeriją ir pasvajoti apie apsilankymą muziejuje.
Šįkart tiek. Linkime gražaus artėjančio pavasario ir gero laiko svetainėje.

Paskelbė Mazgas. Trečiadienis, 2015 m. vasario 25 d. - 18:53:08
Sveikiname su žiemos šventėmis

Sveikiname visus svetainės Antraspasualinis.net narius, svečius ir draugus su Kalėdomis ir artėjančiais naujaisiais 2015 metais. Ateinančiais metais linkime Jums pasisekimo ir naujų atradimų mūsų bendrame hobyje bei tikimės, kad ir toliau nepamiršite šio tinklalapio ir kartu prisidėsite prie jo tolimesnio gyvavimo.

Paskelbė Oldbeawer. Trečiadienis, 2014 m. gruodžio 24 d. - 14:46:00
Eiti į puslapį       >>  

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:37
narių:0
Šiame puslapyje:2
Nariai: 4637, naujausias: Kraftas
Rekomenduojame
http://www.ginklai.net/

http://www.istorikas.lt/

http://www.plienosparnai.lt/news.php

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.2526sek.0.1580užklausųDB užklausų31. Atminties panaudojimas2,250KB